Черно море и Етър завършиха наравно 1:1 в контролна среща,

...

Черно море и Етър не се победиха на Тича

Черно море и Етър приключиха наедно 1:1 в контролна среща, играна на стадион " Тича ". Това бе четвърта инспекция за " моряците " от началото на зимната подготовка. Попаденията и за двата отбора паднаха от дузпи. Първо от бялата точка се разписа Велислав Василев в осмата минута а 67-мата Мартин Тошев изравни.

В осмата минута Черно море поведе в резултата от дузпа за нарушаване против Велислав Василев. Зад бялата точка застана точно той и не сгреши за 1:0.

Малко преди да измине четвърт час игра прекрасен пробив на Велислав Василев приключи с пас към Алекс Фернандес, който от към точката на дузпата стреля, само че топката се отклони в тялото на защитник. В 26-ата минута Васил Панайотов потърси Исмаил Иса с прострелно центриране отдясно, само че нападателят на варненци бе изпреварен от вратаря, който услови.
 Зимна подготовка на тимовете от efbet Лига (обновена) Зимна подготовка на тимовете от efbet Лига (обновена)
В 42-рата минута Васил Панайотов центрира отдясно в наказателното поле, където Исмаил Иса изпревари защитник и от въздуха стреля, само че вратарят на гостите още веднъж избави. 120 секунди по-късно Ангел Ангелов продължи към Виктор Попов, който от дребен ъгъл стреля. Топката се отби в крайници на защитник и попадна в Алекс Фернандес, който покрай вратата опита задна ножица, само че кълбото срещна напречната греда.

На почивката Иван Дюлгеров, Цветомир Панов и Мазир Сула заеха местата на Георги Георгиев, Виктор Попов и Ангел Ангелов.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
В 55-ата минута Мазир Сула навърза няколко футболисти на гостите отляво, нахлу в наказателното поле и върна към Алекс Фернандес, който с доста мощен удар нацели тялото на бранител. Малко по-късно Живко Атанасов се озова на голова позиция, само че стреля във вратаря.

В 64-ата минута Матеус Ферейра, Мишаел Алвес, Росен Стефанов, Николай Златев, Лъчезар Йорданов и Стефан Велев влязоха на местата на Исмаил Иса, Алекс Фернандес, Васил Панайотов, Живко Атанасов, Мартин Дичев и Велислав Ваислев.

Малко по-късно Стефан Велев фаулира Алехандро в наказателното поле, а Мартин Тошев вкара от бялата точка за 1:1.

В 76-ата минута Николай Златев получи пас по дясното крило, вратарят на Етър потегли да пресича топката, само че Златев го изпревари и от към 25 метра стреля по посока на вратата, само че прати топката в навън.

Черно море: Георги Георгиев, Живко Атанасов, Петар Босанчич, Мартин Дичев, Виктор Попов, Васил Панайотов, Арлинд Дакай, Ангел Ангелов, Велислав Василев, Алекс Фернандес, Исмаил Иса;

Етър: Християн Славков, Крум Стоянов, Мариян Иванов, Георги Александров, Валери Христов, Христо Митев, Георги Ангелов, Емануил Личев, Алехандро, Николай Янков, Мартин Тошев.

Снимка: chernomorepfc.bg

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.