Черно море и Етър завършиха 0:0 в двубой от 10-ия

...

Черно море не отлепи и след оставката на Гонзо

Черно море и Етър приключиха 0:0 в дуел от 10-ия кръг на Първа лига. При дебюта на Емануил Луканов "моряците " също не съумяха да победят, откакто Георги Иванов напусна поста си след незадоволителните резултати на отбора от Варна.

Най-интересната обстановка в мача беше в края на дуела, откакто в 85-ата минута Румен Руменов беше арестуван от Илиас Хасани в наказателното поле на Черно море, само че съдията Никола Попов не отсъди дузпа.

През първата част двата отбора опитваха да нападат съперниковите порти, само че чистите голови положения липсваха. Бадара на няколко пъти не съумя да прониже Боровик, а за домакините обстановки имаше пред Чунчуков, само че и той не беше концентриран пред гола.

През втората част Етър потегли в офанзива Бадара и Сърмов пробваха мерника си, само че несполучливо.

В края на дуела се стигна и до дискусионната обстановка в 85-ата минута в наказателното поле на "моряците ", само че съдийски сигнал не последва.

След това тъждество Черно море е с 15 точки и заема 6-ото място, а Етър е седми с 11.

Състави:

Черно море: Боровик, Цветков, Чунчуков, Божилов, Александров, Костадинов, Зехиров, Илиев, Хасани, Старокин, Сукуп

Етър: Иванов, Александров, Скерлев, Пехливанов, Минев, Апостолов, Сърмов, Руменов, Вълчанов, Бадара, Иван Стоянов

арбитър: Никола Попов