Черно море и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг

...

Черно море ще гони задължителна победа срещу Ботев

Черно море и Ботев (Враца) се изправят един против различен в двугой от 12-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион " Тича " във Варна е с начален час 17:00 часа.

След единствено една победа в последните четири рунда, " моряците " ще преследват наложителни три точки. Варненци бележат малко от началото на сезона, само че пък задоволително, с цел да печелят постоянно и да се държат на позиция в Топ 6.
 Илиан Илиев дефинира група от 19 футболисти за утрешния мач с Ботев (Враца)

Завръщат се Матеус Клементе и Мади Кета

Тимът няма да може да разчита на треньора си Илиан Илиев, който към момента изтърпява наложеното му наказване след срещата със Септември (София).

След последния кръг Ботев е на върха на групата на изпадащите. Врачани гостуваха на новака Хебър (Пазарджик) и още през първата част взеха решение всичко в своя изгода след два гола в заключителните минути.
 Ботев (Враца) разгласи групата за дуела с Черно Море

Даниел Моралес ще разчита на 18 футболисти

След почивката други попадения не видяхме. Този триумф бе трети за Ботев от началото на сезона и постави завършек на серия от четири следващи загуби в шампионата.

Преди началото на днешната среща публично ще бъде открит и паметника на най-успешния треньор на " моряците " през този век - Никола Спасов.
 Откриването на паметника на Никола Спасов ще е преди мача на Черно море с Ботев (Враца)

Събитието ще е на 30 септември (петък) от 11 ч.