Еберечи Езе с удари печели точка на Кристъл Палас в Челси
Челси приключи наедно 1-1 вкъщи против Кристъл Палас, защото отличният удар на Еберечи Езе през второто полувреме донесе на тима на Оливър Гласнър първата им точка във Висшата лига сезон на Стамфорд Бридж.
Точно откакто минаха през квалификацията за Лигата на конференциите макар провалянето от Сервет в четвъртък, Енцо Мареска видя по какъв начин неговият тим господства в Палас през първото полувреме, до момента в който търсеше поредни победи в лигата.
Изглежда, че пътят към успеха е равен, когато Николас Джаксън в профил подаването на Коул Палмър по средата на първото полувреме. половина, с цел да предадат на домакините преднината, която футболът им оправдаваше.
Шансовете за прибавяне към резултата им идваха и си отиваха и по този начин беше срещу хода на играта, когато Езе внимателно нави равнище на Палас при започване на втория интервал, майсторски извеждайки топката отвън обсега на вратаря Робърт Санчес, с цел да смая почитателите на домакините в западен Лондон.
Челси зад...
Прочетете целия текст »




