Челси увеличи на четири точки аванса си на върха във

...

Без капка милост: "Челси" писа седмица на "Норич"

" Челси " усили на четири точки задатъка си на върха във Висшата лига преди изиграването на останалите мачове от кръга, откакто разгроми последния " Норич " със 7:0.

На " Стамфорд Бридж " домакините не демонстрираха никаква благосклонност към намиращия се в рецесия отбор на Даниел Фарке и дръпнаха с два гола още до 18-та минута след попадения на Мейсън Маунт и Калъм Хъдсън-Одой. Рийс Джеймс повиши на 3:0 малко преди почивката, а през второто полувреме играчите на Томас Тухел не понижиха оборотите и стигнаха до нови четири гола посредством Бен Чилуел, автогол на Макс Аарънс и нови две попадения на Маунт, едното от дузпа, с което британският национал оформи своя хеттрик.
Снимка: Reuters
" Канарчетата " играха с човек по-малко в последния четвърт час след втори жълт картон на Бен Гибсън.

" Сините " към този момент имат 22 точки, четири повече от втория " Ливърпул ", който на следващия ден гостува на " Манчестър Юнайтед " в огромното дерби от кръга. " Норич " остава на дъното със скромния актив от две точки и без победа през акцията.
Източник: btvnovinite.bg