Челси стигна до атрактивен обрат от 0:1 до 3:1 над

...

Челси стигна до драматичен обрат над Кристъл Палас в края

Челси стигна до атрактивен поврат от 0:1 до 3:1 над Кристъл Палас като посетител в дуел от 24-ия кръг на британската Висша лига, игран на стадион " Селхърст Парк ".

Домакините поведоха в резултата след гол на Хеферсон Лерма в 27-ата минута, а при започване на втората част Конър Галахър изравни.

В 73-ата минута гостите имаха искания за дузпа след единоборство в наказателното поле на Кристъл Палас, само че съдията не отсъди такава.

В последна сметка Галахър донесе обрата за състава на Маурисио Почетино в добавеното време на мача. Малко по-късно Енцо Фернандес оформи крайния резултат.

Така Челси към този момент се намира на 10-ото място в класирането на шампионата с актив от 32 точки. Кристъл Палас е на 15-а позиция с 25.