Челси се нуждаеше от голове в добавеното време от резервите

...

Резервите на Маурисио Почетино спечелиха дивата победа на Челси над Лестър за Купата на Англия

Челси се нуждаеше от голове в добавеното време от запасите Карни Чукумека и Нони Мадуеке, с цел да победи Лестър с 4-2 в дивия четвъртфинал за Купата на Англия на Стамфорд Мост.

Отборът на Маурисио Почетино поведе с 2-0, преди гостите да изравнят, само че страховит удар на отличния Коул Палмър накара Чукумека да прати топката в ъгъла, с цел да изведе Челси с 3-2 преди Мадуеке да придаде искра на резултата с брилянтен независим удар.

Челси водеше с два гола на почивката с помощта на голове на Марк Кукурела и Палмър, до момента в който Рахийм Стърлинг избави дузпа през първото полувреме.

Сюрреалистичен автогол на Аксел Дисази и гол на Стефи Мавидиди необикновено върнаха Лестър обратно, преди Калъм Дойл да получи червен картон късно.

Продълженията предстояха, до момента в който запасите на Почетино не го завоюваха.

Челси поведе след 12 минути и придвижването стартира с мощно преодоляване на Мойсес Кайседо, с цел да завоюва топката на границата на личното си поле. Едно подаван...