Челси приема Астън Вила играят при резултат 0:0 в среща

...

НА ЖИВО: Челси 0:0 Астън Вила, ВАР отмени гол за гостите

Челси приема Астън Вила играят при резултат 0:0 в среща от четвъртия кръг на турнира ФА Къп. Срещата на „ Стамфорд Бридж “ може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата.

В предходния кръг „ сините “ победиха с безапелационното 4:0 втородивизионния Престън Норт Енд, до момента в който бирмингамци надвиха мъчно с минималното 1:0 над различен тим от Чемпиъншип – Мидълзбро.

Срещата започва с опит за напън на Челси, който се настани в половината на своя противник, само че до удар към вратата на Емилиано Мартинес не се стигна.

Първата действителна голова обстановка пристигна в 11-ата минута и бе на сметката на Астън Вила. Тогава капитанът Джон МакГин изигра хитро свободен удар, като подаде късо за непокрития Алекс Морено отляво в наказателното поле, който центрира към далечната грида, където Юри Тилеманс беше оставен самичък и стреля с глава, само че вратарят Джордже Петрович мазета над гредата в ъглов удар.

LIVE  | ЧЕЛСИ – АСТЪН ВИЛА  0:0