Челси отбеляза три гола за 11 минути второ полувреме, за

...

Челси постигна голов удар срещу Престън през второто полувреме, за да продължи във ФА Къп

Челси означи три гола за 11 минути второ полувреме, с цел да влезе елементарно в четвъртия кръг на ФА Къп с победа с 4-0 над Престън на Стамфорд Мост.

Разочароващо показване от страна на Маурисио Почетино, при което те държаха топката през първото полувреме, само че направиха няколко отваряния, избухна 13 минути след почивката с Армандо Броя, който означи с глава втория си гол за мача. сезон от центриране на Мало Густо.

Това беше последвано от две в бърза поредност, първо от резервата Тиаго Силва, който кимна от ъгъла на Коул Палмър, по-късно още един, когато Рахийм Стърлинг нанесе свободен удар оттатък плонжа на вратаря Фреди Удман, защото приключеното показване на Престън в отбрана през първото полувреме избледня в паметта.

Енцо Фернандес се включи тъкмо в края от ярд навън, последно увещание за пропастта на тима на Райън Лоу, който е 14-ти в шампионата.