Челси и Барселона не успяха да излъчат победител в супердербито

...

Челси и Барселона не успяха да се победят, Байерн разгроми Бешикташ

Челси и Барселона не съумяха да излъчат победител в супердербито в Шампионска лига. Двата гранда приключиха наедно 1:1.

Гостите от Испания владееха топката през по-голямата част от дуела, до момента в който англичаните разчитаха на бързи контраатаки. Първи до гол стигна Челси. Точен беше Вилиан. Изравнителното попадение вкара Меси, който в никакъв случай не беше отбелязвал против този тим. Така изходът от срещата ще се взема решение на „ Камп Ноу ”.

В другия дуел, който се изигра нощес, Байерн Мюнхен реши всичко против Бешикташ още в първата среща. Баварците разгромиха турците с 5:0. Задачата на немския гранд бе улеснена, защото Бешикташ остана с човек по-малко още в 16-та минута, когато беше изпъден Вида.

Головете за Байерн вкараха Мюлер и Левандовски по два и един Коман.
Източник: manager.bg