Челси изравни 28-годишен антирекорд
Челси е в дълбока рецесия, като домакинската загуба с 3:0 от Манчестър Сити удостоверява неприятния интервал, в който се намира тимът. Този резултат изравни отрицателен връх от 1998 година, защото „ сините “ записаха три следващи загуби в Премиър лийг, без да съумеят да отбележат гол.
Въпреки напъните през първото полувреме на „ Стамфорд Бридж “, тимът на Лиъм Росиниър не съумя да се опълчи на превъзходството на Манчестър Сити през второто полувреме. Това беше трета поредна загуба в шампионата, след тези против Нюкасъл и Евертън, като неналичието на голове разсъни мемоари от предишното.
За да се открие сходна отрицателна серия, би трябвало да се върнем 28 години обратно. През този интервал Челси е губил поредно от Арсенал (0:2), Лестър (0:2) и Манчестър Юнайтед (0:1), оставайки без точка и без гол в три следващи мача от шампионата.
Сега Челси би трябвало незабавно да откри решения, с цел да обърне обстановката, като заплахата да остане отвън европейските клубни шампионати за идващия сезон е напълно действителна.
Росиниър: През второто полувреме ни липсваше увереност
Въпреки напъните през първото полувреме на „ Стамфорд Бридж “, тимът на Лиъм Росиниър не съумя да се опълчи на превъзходството на Манчестър Сити през второто полувреме. Това беше трета поредна загуба в шампионата, след тези против Нюкасъл и Евертън, като неналичието на голове разсъни мемоари от предишното.
За да се открие сходна отрицателна серия, би трябвало да се върнем 28 години обратно. През този интервал Челси е губил поредно от Арсенал (0:2), Лестър (0:2) и Манчестър Юнайтед (0:1), оставайки без точка и без гол в три следващи мача от шампионата.
Сега Челси би трябвало незабавно да откри решения, с цел да обърне обстановката, като заплахата да остане отвън европейските клубни шампионати за идващия сезон е напълно действителна.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




