Чайкур Ризеспор загуби с 0:4 като гост от Фатих Карагюмрюк

...

Мартин Минчев влезе като резерва при тежка загуба за Ризеспор

Чайкур Ризеспор загуби с 0:4 като посетител от Фатих Карагюмрюк в дуел от 23-ия кръг на турската Суперлига.

Българският национал Мартин Минчев влезе като запаса за гостите в 64-ата минута.

В Истанбул домакините поведоха в резултата в 38-ата минута, когато Мунир Мерджан центрира за Валентин Айсерик, който с глава порази вратата на Ризеспор.

Мартин Минчев се появи в игра в 64-ата минута, а две по-късно Карагюмрук получи дузпа, която Сердар Дурсун трансформира в гол.

Четвърт час преди края на мача Мунир Мерджан също порази вратата, защитавана от Гьокфан Акан. Крайното 4:0 оформи Джан Келеш в 85-ата минута.

Ризеспор остава на 5-о място във краткотрайното класиране с 35 точки, до момента в който Фатих Карагюмрюк е на 16-а позиция с 24 точки.