Част от центъра на столицата ще е без вода днес
Част от центъра на столицата ще е без вода през днешния ден. Заради строително-ремонтни действия се постанова прекъсване на водоподаването от 9.30 до 17.00 ч. по ул. " Сан Стефано " от ул. " Шипка " до ул. " Шейново ", оповестяват от " Софийска вода ".
Ако ремонтът продължи над 12 часа, компанията ще обезпечи различно водоснабдяване с водоноска на ул. " Сан Стефано " 16, се показва в известието.
Ако ремонтът продължи над 12 часа, компанията ще обезпечи различно водоснабдяване с водоноска на ул. " Сан Стефано " 16, се показва в известието.
Източник: bnr.bg
КОМЕНТАРИ




