Част от центъра на столицата е без топлоподаване заради авария,

...
Част от центъра на столицата е без топлоподаване заради авария,
Коментари Харесай

Авария спря топлоподаването на част от центъра на столицата

Част от центъра на столицата е без топлоподаване поради повреда, демонстрира информация на.

Засегнати са постройките на бул. " Янко Сакъзов " № 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, ул. " Асен Златаров " № 2, 6, 8 и ул. " Васил Априлов " № 1. Очакваното възобновяване на топлоподаването е планувано за през днешния ден в 20:00 ч.

Без парно и топла вода са и клиентите на сдружението в " Дружба " 1 в бл. 171, ул. " Димитър Пешев " № 3, бл. 15, бл. 15А, химическо почистване " Сеньора ". Очаква се топлоподаването за тях да бъде възобновено на 2 април.

Заради повреди е спряно топлоподаването и в част от " Слатина ". Засегнати са бл. 65, бл. 66 /ул. " Спътник " № 4/ул. " Иван Димитров-Куклата " № 13 /ул. " Владово " № 18, № 18-А, № 20, № 23 /ул. 592 №2-А и ул. 593 №1, №2, № 3, № 4. Очакваното възобновяване е планувано също за 2 април.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР