Част от кв. Младост във Варна осъмна без вода
Част от кв. " Младост " във Варна осъмна без вода, а повода е повреда, оповестиха от ВиК-дружеството.
Очаква се водоподаването да бъде възобновено до към 12 часа на обяд.
Очаква се водоподаването да бъде възобновено до към 12 часа на обяд.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




