Част от играчите на Тотнъм вече не искат да работят

...

Бунт срещу Антонио Конте в Тотнъм

Част от играчите на Тотнъм към този момент не желаят да работят с мениджъра Антонио Конте, разкриват антлийските медии.

На 18 март Спърс водеха с 3:1 в мача от Висшата лига против Саутхемптън, само че изпуснаха успеха с гол от дузпна в 3-ата минута на добавеното време на второто полувреме. В изявление след мача италианецът остро разкритикува играчите, като ги назова " егоисти ".

По-рано Sky Sports заяви, че някои играчи на Тотнъм считат напускането на Конте от клуба за въпрос на време. Те са безапелационни, че по време на прочувствената конференция треньорът е прекрачил границата.

The Guardian удостоверява тази информация и прибавя, че някои играчи на Спърс биха желали Конте да напусне незабавно. Има съществени подозрения, че задоволително футболисти са подготвени да играят за отбора под негово управление.

Тотнъм е 4-ти във Висшата лига с 49 точки от 28 мача. Нюкасъл, който има два мача по-малко, има 47 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg