Час преди заседанието на Софийския апелативен съд близки и приятели

...
Час преди заседанието на Софийския апелативен съд близки и приятели
Коментари Харесай

Велико: Да направим ДНК тест веднага! Аз плащам

Час преди съвещанието на Софийския апелативен съд близки и другари на убития Пейо Пеев се събират пред Съдебната палата в София. Те упорстват Габриела Славова да бъде върната в ареста, а майка й Красимира Трифонова да не бъде пускана на независимост. Тук е и Велико Минков, който твърди, че е татко на второто дете на Габриела.

Минков изясни, че е на митинга като татко на детето и се тормози, че се обмислят срещи на Габриела с децата, а в това време той няма право да вижда детето.  

Минков насочи и зов към обществената министърка и шефката на Агенцията за протекция на детето да премислят решението си.

" Те могат да вземат решение да създадем ДНК тест единствено аз и бебето незабавно, аз ще го платя, а не да се чака 3-4 години делото ", съобщи той пред Съдебната палата. В момента Велико Минков води дело за бащинство, което още не е почнало.

Той попита дали няма да е травматично за детето, в случай че след 3-4 години той бъде вписан в акта за раждане. 

44-годишният Пейо Пеев беше погубен преди десетина дни, тялото му бе намерено в опожарената му кола на Витоша.  
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР