Чарлз Осгуд, който водеше CBS Sunday Morning“ в продължение на

...
Чарлз Осгуд, който водеше CBS Sunday Morning“ в продължение на
Коментари Харесай

Чарлз Осгуд, дългогодишен водещ на „CBS Sunday Morning“ и радиоводещ, почина на 91

Чарлз Осгуд, който водеше „ CBS Sunday Morning “ в продължение на 22 години и беше хазаин на дългогодишното си радиошоу „ The Osgood File “, умря. Той беше на 91.

CBS News разгласи кончината на Осгуд във вторник. Според близки журналистът е умрял в дома си в Ню Джърси от деменция.

Озгуд работи в CBS News в продължение на 45 години, преди да се пенсионира през 2016 година Той стартира да води „ CBS Sunday Morning “ през 1994 година Шоуто доближи най-високите си равнища на рейтинг от три десетилетия по време на неговото лъчение, съгласно мрежата.

„ От години хората – даже приятелите и фамилията – ме питат за какво не преставам да върша това поради възрастта си “, сподели Осгуд, когато се пенсионира на 84 години.

„ Просто беше толкоз прелестно да го върша. Кой не би желал да бъде този, който би трябвало да показа тези страхотни разказвачи, продуцентите и сценаристите и други, които са основали това прелестно шоу “, добави той.

Озгуд завоюва три дневни Еми по време на престоя...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР