Чарлтън Атлетик уволни Майкъл Апълтън, след като Адикс загубиха с

...

Чарлтън уволни Майкъл Апълтън само 30 минути след поражението с осъдително изявление

Чарлтън Атлетик уволни Майкъл Апълтън, откакто Адикс изгубиха с 3-2 от Нортхемптън Таун в Лига 1 във вторник вечер.

В изобличително изказване от 38 думи на уеб страницата на клуба единствено половин час след съдийския сигнал за края, те споделиха: „ Чарлтън Атлетик може да удостовери, че Майкъл Апълтън е напуснал клуба с неотложен резултат, откакто беше освободен от ролята си на старши треньор.

„ Клубът би желал да благодари на Майкъл за напъните му по време на ръководството му. “

Апълтън беше в ролята единствено четири месеца и половина, откакто наследи Дийн Холдън, който напусна клуба през септември. Той управлява 28 мача, в които завоюва единствено осем и загуби девет, като Чарлтън беше в разгара на серия без победи, датираща от ноември.

Поражението във вторник вечерта беше изключително мъчително, като Addicks позволиха победа против Нортхемптън в 97-та минута. Резултатът оставя клуба да изнемогва чак на 16-то място в таблицата на Лига 1.

Ще има още какво да следваме в тази отвън...