Чарли Шийн разкри подробности за личния си живот в нов

...
Чарли Шийн разкри подробности за личния си живот в нов
Коментари Харесай

Чарли Шийн проговори за пръв път за секса с мъжe: И какво от това?

Чарли Шийн разкри детайлности за персоналния си живот в нов документален филм на Netflix и разгласи, че повече няма да крие истината за себе си. В изявление за People, артистът от „ Двама мъже и половина “, който неотдавна навърши 60 години, споделя, че е имал полови връзки с мъже – нещо, което е почнало в интервала, когато е употребявал крек-кокаин. Шийн декларира, че не има намерение повече да бяга от предишното си или да разрешава то да го дефинира.

В идния документален филм на Netflix „ a k a Charlie Sheen “, който ще бъде излъчен на 10 септември, артистът приказва намерено за претърпяното. Според него това е било освобождаващо – първият път, когато обществено разисква този аспект от живота си. Шийн показва, че първата му среща с мъж е била под въздействие на тежки опиати, като крек-кокаин, и признава, че дълго време се е борил с следствията от това. Днес обаче той приема случилото се: „ Това беше началото. Там се зароди всичко. Дълго време се пробвах да схвана за какво се случи, само че най-после просто одобрих: Какво от това? Животът продължава. “

Вижте тази обява в Instagram.

Публикация, споделена от Netflix US (@netflix)

Чарли Шийн разкрива още, че е инфектиран с ХИВ по време на полов контакт, до момента в който е употребявал опиати – факт, който показа обществено за първи път през 2015 година в предаването „ Today “. Актьорът твърди, че е станал жертва на изнудване и е платил милиони долари на хора, които са го заплашвали, че ще разгласят диагнозата му, откакто са засекли медикаменти за ХИВ в дома му. По негови думи, няма доказателства, че е предал вируса на различен човек.

В изявлението за People Чарли Шийн декларира, че е изтощен да крие истината за сексуалността си и че е подготвен самичък да дефинира историята си. Той акцентира, че не се възприема като жертва и че „ за тангото са нужни двама “. Актьорът признава, че съжалява само за медийния тур през 2011 година, обвързван със скандалното му държание: „ Тази обиколка не трябваше да се случва. Не съм жертва, само че някой трябваше да ми спре тогава. “

Актьорът споделя, че през последните осем години поставя старания да възвърне връзките си с хората, които е засегнал по време на зависимостта си. Днес той е напълно предан на грижите за своите 16-годишни синове близнаци, Боб и Макс, и признава, че персоналният му живот е спокоен и надалеч от предходния му плевел жанр. Въпреки че има три брака зад тила си – с Дона Пийл (1996), Дениз Ричардс (2006) и Брук Мюлер (2011) – артистът не изключва опцията още веднъж да откри любовта, въпреки че не възнамерява нов брак.

Чарли Шийн приказва намерено за интимния си живот както в двусерийния документален филм, който излиза на Netflix на 10 септември, по този начин и в автобиографичната си книга „ The Book of Sheen “, чиято премиера е на 9 септември.

Вижте тази обява в Instagram.

Публикация, споделена от Gallery Books Group (@gallerybooks)

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР