Чалга певицата Мария е претърпяла пътен инцидент, от който е

...
Чалга певицата Мария е претърпяла пътен инцидент, от който е
Коментари Харесай

Певицата Мария на косъм от трагедия?

Чалга певицата Мария е претърпяла пътен случай, от който е било допустимо на косъм да стане страшна покруса, твърди Хот Арена, като се базира на очевидци.

Изпълнителката на Пайнер е спукала гума на пътя сред Михалково и Кричим. Инцидентът станал след среднощ в понеделник. Колата на Мара баровски джип "Мерцедес " е щял на косъм да се обърне и падне в стръмно дере, което води във водите на река Въча.

Тя се е случила поради паднали камъни на шосето, в композиция с висока скорост, с която е карала Отварачката. Според уеб страницата Мария се е прибирала от присъединяване в Родопите. Проверка посочила, че на 23 юли тя няма оповестено публично такова. Следващото ѝ е в Пловдив на 24-ти. Но в понеделник Мара несъмнено е пяла без продуцентите й от "Пайнер " да знаят за това.

Според информация има доста очевидци, фотоси и видео, които могат да потвърдят изявата й на 23 юли. Фотосите са тъкмо това необявено присъединяване, поради което компанията, в която работи, може да я уволни.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР