БСП не ме привлича. Когато си напуснал една партия –

...
БСП не ме привлича. Когато си напуснал една партия –
Коментари Харесай

Ваня Григорова : Път назад към БСП за мен няма!

„ Българска социалистическа партия не ме притегля. Когато си напуснал една партия – няма какво да правиш назад в нея. Можеш да партнираш, когато намираш общи дела и общи битки. Но да се върна в Българска социалистическа партия – не. “

Това съобщи в предаването „ Лице в лице “ общинският консултант от МК „ Българска социалистическа партия за България “ Ваня Григорова.

„ Аз бях представител и претендент на коалиция, освен на Българска социалистическа партия. Винаги приписвам уважението си на всички участващи в тази коалиция. Корнелия Нинова сама се сложи в позицията на зложелател. Не мога да кажа, е не съм харесала Българска социалистическа партия поради Нинова. Напуснах, когато Делян Пеевски беше препоръчан за ръководител на ДАНС “, изясни още Ваня Григорова.

По думите ѝ отбраната на работещите е лява политика. Не дясна.

„ Ако хората, които работят и срещат ежедневните компликации пред това да бъдеш заслужен български жител, считат, че би трябвало да вземат участие в ръководството и би трябвало да пазят личните си ползи – то тогава тази партия ще се появи “, съобщи още тя.

Григорова увери, че всеки ден организира срещи с разнообразни хора.

„ На ден се срещам с десетки хора, водим диалози. Работата в общината също е част от политическата активност, която би трябвало да реализира човек, който счита, че има хрумвания, които са основно значими за развиването както на столицата, по този начин и на страната. В този смисъл – едната работа добавя другата “, добави тя.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР