БСП не е алтернатива за управлението на страната, но се

...
БСП не е алтернатива за управлението на страната, но се
Коментари Харесай

ГЕРБ: ЦСП заплашна националната сигурност

БСП не е опция за ръководството на страната, само че се стреми към него посредством кавги, операции и опити за ерозиране на българските институции. С опълчването, което Българска социалистическа партия генерира, се основават закани за националната ни сигурност.

Така ръководителят на ПГ на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов разяснява спекулациите от страна на опозицията във връзка идното приемане на отчета за националната сигурност.

" Докладът е над 100 страници, само че очевидно от Българска социалистическа партия са чели единствено до 11-ата и вършат погрешни тълкования по отношение на Русия ", съобщи Цветанов по време на семинар на Старейшини ГЕРБ, който се организира във Варна.

" Усилията на държавното управление във всички секторни политики намират отражение в системата на сигурността, както и за стабилността в страната ", безапелационен бе Цветанов. Той срещна присъстващите с подхванатите ограничения за възстановяване благосъстоянието на жителите, като подчертава върху обезпеченото в допълнение финансиране в областта на образованието. " 206 000 деца не попадат в осведомителната система на просветителното министерство. Голяма част от тях са напуснали страната дружно с родителите си, само че останалите, които са тук и не вървят на учебно заведение, би трябвало да се върнат в класната стая. 11 600 чиновници работят за това и досега 9000 деца са върнати в просветителната система, която е основополагащ фактор за всяка стопанска система в света ", регистрира зам.-председателят на ГЕРБ.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР