Бруно Фернандеш вкара гола направи 2-2 преди полувремето и Гарначо

...

Думите на Гари Невил се връщат, за да го преследват, докато Джейми Карагър се подиграва на Ман Юнайтед след драматичното им късно поражение от Челси

Бруно Фернандеш вкара гола направи 2-2 преди полувремето и Гарначо вкара това, което изглеждаше като победител през второто полувреме, преди невероятната късна скоба на Палмър.

Преминаване към X след мача Карагър се заяде с Невил, като написа в Туитър: „ Работата с бутилки за милиарди паунда! “ със смеещо се емотиконче.

Джейми Карагър се включи в обществените медии, с цел да направи занимателен коментар за Гари Невил

коул Палмър в последния миг видя Челси да приключи необикновено завръщане и победа

Вашият браузър не поддържа iframes.

Разкопките бяха по отношение на мненията на Невил за Челси след провалянето им от Ливърпул на финала за Карабао Къп.

Говорейки по-късно, което се оказа решаващият гол, Невил даде директна оценка на двата тима.