Британският премиер Борис Джонсън си припявал хита на Глория Гейнър

...
Британският премиер Борис Джонсън си припявал хита на Глория Гейнър
Коментари Харесай

Много таланти! Борис Джонсън пял I Will Survive на новия си директор по комуникациите

Британският министър председател Борис Джонсън си припявал шлагера на Глория Гейнър " I Will Survive " ( " Ще оцелея " ). Това разкри новият му шеф по връзките Гуто Хари, представен от " Ройтерс ".

Това се е случило преди разискването на назначението му в опит на Джонсън да резервира премиерския си пост след поредицата от политически кавги.

Хари, който преди дни беше назначен за шеф по връзките на премиерската канцелария, описа, че двамата с министър-председателя са почнали да пеят, откакто той попитал Джонсън дали може да оцелее.

Той изясни, че на срещата им е запитал министър председателят: " Ще оцелееш ли, Борис? ", при което Джонсън е удостоверил, започвайки да тананика, че " Ще оцелея ".

" Той ме подкани да кажа " Имам да пребивавам целия си живот ", а той продължи " Имам да дам всичката си обич ", тъй че имахме малко от Глория Гейнър ", описа Хари.

Говорителят на премиера отхвърли да разяснява диалога сред Джонсън и Хари, само че акцентира, че те са остарели сътрудници.

Гуто Хари, някогашен публицист от Би Би Си, е работил за Джонсън и когато той беше кмет на Лондон.

Управлението на Борис Джонсън е в рецесия поради разкритията за празненствата на " Даунинг Стрийт " 10, състояли се по време на локдауните във Англия.

В момента английският министър председател е изправен пред апели да подаде оставка след скандалните разкрития. Джонсън неколкократно се извини за събиранията и съобщи, че не е знаел за доста от тях, само че има доказателства, че е участвал най-малко на няколко.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР