Британският милиардер Джо Луис, чийто семеен тръст притежава мажоритарен дял

...
Британският милиардер Джо Луис, чийто семеен тръст притежава мажоритарен дял
Коментари Харесай

Бившият собственик на Тотнъм Джо Луис се призна за виновен по обвинения за търговия с вътрешна информация

Британският милиардер Джо Луис, чийто фамилен концерн има мажоритарен дял в Тотнъм, би трябвало да се признае за отговорен по обвинявания за търговия с вътрешна информация.

Луис е упрекнат в даване на вътрешна информация за компании, в които е възнамерявал да влага, на своите сантиментални сътрудници, другари, частни водачи и персонални асистенти и 86-годишният мъж към този момент е сключил съглашение за признание на виновността със Съединени американски щати. адвокатска адвокатска фирма.

Той беше упрекнат предишния юли, като американският прокурор за Южния окръг на Ню Йорк Дамян Уилямс твърдеше, че Луис е провел „ нагла скица за търговия с вътрешна информация “ и „ злоупотребява с достъп до корпоративни заседателни зали “.

И Луис към този момент се призна за отговорен по едно обвиняване за скрит план за осъществяване на машинация с скъпи бумаги и две обвинявания за машинация с скъпи бумаги. Той сподели на американския областен арбитър Джесика Кларк: „ Толкова съм обезпокоен и се оправдавам на съда за държанието си. “

Първоначално Луис беше упрекнат...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР