Британските граждани, кото бяха поставени под карантина в хотел край

...
Британските граждани, кото бяха поставени под карантина в хотел край
Коментари Харесай

Изведоха британските туристите от хотела на Лъвов мост в София


Британските жители, кото бяха сложени под карантина в хотел край "Лъвов мост " в София, към този момент са изведени и пътуват към летището, съобщи БГНЕС. Туристическа организация е довела хората в столицата след почивката им в Банско. Хотелът е подложен под карантина.

Случаят беше огласен от премиера като следващ образец за безконтролно отношение в изискванията на изключително състояние.

Припомняме, че 80 британци от Банско бяха настанени в хотела от техния туроператор до организирането на под наем полет от Англия. В сряда бе обявено, че всички туристи имат време до през днешния ден да отпътуват от града. В противоположен случай ще би трябвало да останат там в идващите две седмици.

С организирането на полета е ангажирано Министерство на превоза. Очаква се постройката да бъде дезинфекцирана.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР