Британски съдия постанови да плати почти 50 000 лири за

...
Британски съдия постанови да плати почти 50 000 лири за
Коментари Харесай

Принц Хари трябва да плати близо 50 000 британски лири на издателя на в. Дейли мейл

Британски арбитър постанови да заплати съвсем 50 000 лири за правосъдни разходи на издателя на в. " Дейли мейл " след несполучливото му правосъдно оборване в дело за клюка, оповестява Българска телеграфна агенция.

Херцогът на Съсекс съди " Асошиейтед нюзпейпърс лимитед " поради публикация, в която се споделя, че той се е опитал да скрие напъните си да резервира обществено финансираната си защита във Англия, откакто се е отказал от ролята си на работещ член на кралското семейство. 

Съдия Матю Никлин от Върховния съд в Лондон постанови през днешния ден, че издателят има " действителна вероятност " да потвърди, че изказванията, направени от името на Хари, са били подвеждащи, и че публикацията от февруари 2022 година отразява " почтено мнение " и не е клеветническа.

Последвайте канала на
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР