Британи Олдийн критикува позицията на Марен Морис „Про-Woman Bulls-t“ на фона на враждата
Британи Олдийн преразглежда драмата си с Марен Морис, потвърждавайки, че мненията, които са почнали враждата им, са в спор с феминизма на Марен.
Вражди LGBTQЗнаменитости Джейсън ОлдийнМарен МорисБритани Олдийн подлага на критика „ про-женската “ позиция на Марен Морис след враждатаТази омраза от дълго време е надхвърлила границите на всеки дребен град.
Всъщност и драмата набъбна едвам след разгорещения им онлайн продан през 2022 година И в последния рунд на враждата брачната половинка на отвръща с въпроси за феминизма на Марен.
„ Тя има група другари тук в Нешвил, които просто имат за мен по някаква причина “, сподели Британи в епизода на подкаста от 24 юли. „ Което, да бъдеш толкоз про-жена и всички бикове... не си. Защото в никакъв случай не съм ти казвал нито дума, а ти идваш за мен. “
Тя продължи: „ Защо? Защото съм лесна цел, тъй като съм брачна половинка и нямам сцена като платформа, само че имам обществени медии. Сякаш по някаква причина ги наскърбявам. “
Като бързо освежаване, през август 2022 година Британ...
Прочетете целия текст »




