Брентфорд се класира за 1/4-финалите на Купата на лигата, след

...

Брентфорд си отмъсти на Фулъм и е на 1/4-финал

Брентфорд се класира за 1/4-финалите на Купата на лигата, откакто победи с 3:0 Фулъм на " Брентфорд Къмюнити Стейдиъм ". По този метод " пчеличките " отмъстиха на лондонския си противник за загубата във финалния плейоф за влизане в Премиър лийг през август, когато " котиджърс " завоюваха с 2:1 след продължения.

Маркъс Форс откри резултата в 37-ата минута, като това бе първият прецизен удар в мача. Преди това, в десетата минута, Кебано удари гредата от директен свободен удар.

В началото на втората част още веднъж Кебано пропусна да изравни, откакто Дейвид Рая избави рисков негов изстрел от наказателното поле. Сери пък стреля неопределено от доста перспективна позиция. Така се стигна до 62-рата минута, когато Саид Бенрахма бе оставен непокрит и засече с глава центриране на Пинок. В 77-ата още веднъж Бенрахма оформи крайния резултата след страховит изстрел от далечна отдалеченост.