Брентфорд постигна зрелищна победа с 3:2 над гостуващия Фулъм в

...

Брентфорд би Фулъм в зрелище с 5 гола

Брентфорд реализира зрелищна победа с 3:2 над гостуващия Фулъм в последния мач от 26-ия кръг на британската Висша лига.

Феновете на „ пчеличките “ ги посрещнаха и изпратиха, пеейки паметното парче " Хей Джуд " на именитите " Бийтълс ", а любимците им ги зарадваха със мощна игра и 3 попадения.

Първото от тях пристигна с доза шанс, след 2 рикошета, само че падна рано – още в 6-ата минута, когато Ейтън Пинок откри резултата.

Фулъм отговори малко преди почивката и стигна до равнене посредством Манор Соломон.

Израелецът вкара с глава на празна врата от добавка в 39-ата минута, само че скоро след паузата домакините още веднъж поведоха.

Голмайсторът им Айвън Тони вкара от дузпа в 51-ата минута и остана непогрешим от бялата точка за Брентфорд (22 от 22).

Пет минути преди края на постоянните 90 пък Матиас Йенсен направи резултата 3:1, до момента в който крайното 3:2 оформи резервата на гостите Карлос Винисиус в последната 99-та минута на срещата.

Така завърши серията на Фулъм от 7 срещи без загуба във всички шампионати. Лондончани остават 7-ми в класирането с 39 точки, до момента в който Брентфорд към този момент има 38 в своя актив и заема 9-ата позиция.
Източник: novsport.com