Брентфорд и Брайтън не успяха да се победят и завършиха

...
Брентфорд и Брайтън не успяха да се победят и завършиха
Коментари Харесай

Брентфорд и Брайтън не си помогнаха след скучно нулево реми

Брентфорд и Брайтън не съумяха да се победят и приключиха при скучно нулево реми на „ Брентфорд Къмюнити Стейдиъм “ в среща от междинния 31-и кръг на британската Висша лига.

„ Чайките “ преобладаваха през цялото време на дуела, само че „ пчеличките “ пропуснаха по-добрите благоприятни условия на контраофанзива през първата част, като Йоан Уиса и Айвън Тони обаче не съумяха да извлекат максимума от тези шансове.

В края на полувремето Люис Дънк и Уиса се държаха един различен в наказателното поле, само че нападателят на Брентфорд падна. От ВАР повикаха основния рефер Анди Мадли да изгледа повтаряне на монитора, само че той реши, че няма учредения за дузпа. Това бе и най-интересната обстановка.

През втората част Брайтън още веднъж доминираше, само че най-чистата обстановка пристигна чак в добавеното време, когато Дани Уелбек остана самичък против Марк Флекен и стреля в далечния ъгъл, само че топката мина на сантиметри настрана. Малко преди този момент нападателят имаше още един късмет, само че в този случай Кристофър Айер блокира уверено изстрела му.

По този метод Брайтън пропусна шанса да излезе на седмото място във краткотрайното класиране и остава девети с 43 точки. Брентфорд, който към този момент няма победа в последните си пет семейства, остава 15-и с 28 точки и на шест точки над зоната на изпадащите.

No goals but plenty of action as the points are shared in West London ⚖️
— Premier League (@premierleague)
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР