Брендън Инграм направи първи “трипъл-дабъл в кариерата си в НБА,

...

Инграм с първи “трипъл-дабъл” в НБА при победа на Ню Орлиънс

Брендън Инграм направи първи “трипъл-дабъл ” в кариерата си в НБА, завършвайки с 30 точки, 10 асистенции и 11 битки при третата поредна победа на неговия Ню Орлиънс Пеликанс. Пеликаните се постановиха със 115:96 над гостуващия Шарлот Хорнетс в следващ мач от постоянния сезон.

Неговият съотборник Йонас Валанчунас също бе на висота и оказа помощ за триумфа с “дабъл-дабъл ” от 20 точки и 19 битки.

Домакините си набраха двуцифрена преднина още след края на първата четвърт, което им беше изцяло задоволително да наложат своята доминация на паркета и да се поздравят с крайния триумф.

Пи Джей Уошингтън вкара 18 точки за Стършелите, които изгубиха гардовете Тери Розиър и Денис Смит поради травми през първото полувреме.

Шарлът е навън от конкуренцията за плейофите през тази година с баланс 23-51.