Бразилия спечели група А на Копа Америка. Селесао разби с

...

Бразилия отнесе Перу на Копа Америка и продължава напред

Бразилия завоюва група " А " на Копа Америка. " Селесао " разруши с 5:0 Перу на " Арена Коринтианс ". Каземиро откри резултата в 12-ата минута. Роберто Фирмино удвои седем минути по-късно. Евертон бе прецизен за 3:0 в 32-ата минута. Даниел Алвеш вкара четвърти гол в 54-ата минута, а крайният резултат оформи Вилиан в 90-ата.

Така Бразилия събра 7 точки и изпревари втория Венецуела, който остана с 5. Перу има 4 пункта в актива си на третото място, а финален остана Боливия, написа topsport.bg.

Каземиро откри резултата в 12-ата минута с първата опция за своя тим. Халфът стреля с глава, топката се отби от гредата и след поредност от рикошети въпреки всичко съумя да вкара топката във вратата.В 19-ата минута Фирмино вкара за 2:0 след нов чудноват гол. Вратарят на Перу Галезе нацели нападателя в опит да почисти топката напред. Кълбото се удари в гредата, след което се върна във Фирмино, който не сбърка.
Източник: fakti.bg