Бразилия приключи подготовката за Мондиал 2018 с победа с 3:0

...

Неймар отново титуляр, а Бразилия громи като за последно

Бразилия завърши подготовката за Мондиал 2018 с победа с 3:0 над Австрия в контролна среща, играна на стадион " Ернст Хапел " във Виена.

Селесао показва отлична форма в навечерието на международното състезание и с лекост се наложи над своя хазаин Австрия.

Звездата Неймар вкара гол в първия си мач като титуляр след контузията, която получи през февруари за клубния си тим " Пари Сен Жермен ". Неймар игра до 84-а минута, когато бе заменен от Дъглас Коща.

Габриел Жезус откри резултата в 36-а минута, а Неймар направи 2:0 в 63-а минута след пас на Вилиан. Шест минути по-късно Филипе Коутиньо оформи крайното 3:0.

Победата е четвърта за Бразилия в контролите през тази година след триумфите над Русия (3:0), Германия (1:0) и Хърватия (2:0).

Бразилия е в група Е на Мондиала дружно с тимовете на Швейцария, Коста Рика и Сърбия.
Източник: btvnovinite.bg