Бразилия прати Сърбия у дома и оглави крайното класиране в

...

Бразилия се позабавлява срещу Сърбия

Бразилия прати Сърбия вкъщи и оглави крайното класиране в група "Е " след триумф с 2:0 над селекцията на Младен Кръстаич. Под №2 приключи Швейцария, сърбите останаха трети, а Коста Рика затвърди последното си място с една извоювана точка.

Попаденията през днешния ден осъществиха Паулиньо и Тиаго Силва, а успеха отреди на "селесао " осминафинал с Мексико на Мондиал 2018.

Футболистите на Тите не оставиха никакъв късмет на своя противник и закономерно завоюваха, въпреки че остана под подозрение дали се вложиха на оптималната степен.

В другия мач от групата Швейцария се класира на осминафиналите откакто направи тъждество 2:2 против Коста Рика.

Швейцарците откриха резултата в 31-ата минута посредством Блерим Джемайли, Коста Рика изравни с гол на Кендъл Уастън (56). В 88-ата минута Йосип Дърмич изведе швейцарците още веднъж напред в резултата. В 93-ата минута обаче Коста Рика изравни след тъкмо изпълнена дузпа.
Снимка: БТА/АР
Източник: fakti.bg