Брайтън стигна до трета поредна домакинска победа в първенството, след

...

Брайтън с нов домакински успех

Брайтън стигна до трета поредна домакинска победа в шампионата, откакто надви с 2:0 над Норич. " Чайките " бяха по-добрият тим и с попадения на Тросар и Дъфи след почивката стигнаха до подобаващ триумф.

Тимът на Даниел Фарке е на другия полюс след петата си загуба в последните шест турнирни срещи. Гостите бяха покрай разкриване на резултата през първото полувреме, когато Щиперман удари гредата, само че от този миг до края на мача Брайтън доминираше. Тросар откри резултата в 68-ата минута с удар от близко, а шест минути преди края Дъфи постави завършек на интригата.

FULL-TIME Brighton 2-0 Norwich

Substitutes Shane Duffy and Leandro Trossard find the back of the net and ensure Brighton come out on top #BHANOR pic.twitter.com/FT1vQAexos
— Premier League (@premierleague) November 2, 2019
Успехът изкачи Брайтън в топ 10, като отборът към този момент е девети. “Канарчетата” си остават в зоната на изпадащите с актив от седем точки.

БРАЙТЪН - НОРИЧ 2:0
1:0 - Тросар (68)
2:0 - Дъфи (84)

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 11 кръг, събота 2 ноември  Брайтън 2:0краен резулат  Норич Сити