Брайтън продължи да показва чудесната си форма, като се наложи

...

Кошмарът за Лестър продължава! Брайтън спука от бой лисиците

Брайтън продължи да демонстрира чудесната си форма, като се наложи над Лестър с 5:2 в мач от шестия кръг на Висшата лига.

Този път " чайките " трябваше да показват и темперамент, откакто изоставаха в резултата още преди да изтече първата минута, когато прецизен бе Калечи Ихеаначо.

С автогол на Люк Томас и попадение на Мойзес Кайседо омакините стигнаха до цялостен поврат, само че Патсън Дака още веднъж вкара за " лисиците " и двата тима се отдръпнаха на почивката при 2:2.
 Брендън Роджърс изясни какъв е казусът на Лестър

Вижте какво съобщи мениджърът

През втората част Брайтън бе безспорен стопанин на терена. Бе анулиран гол на Алексис Макалистър поради засада, само че тимът поведе удобно с попадения на Леандро Тросард и Макалистър от дузпа.

В седмата минута на добавеното време Макалистър извърши фантастично директен свободен удар за крайното 5:2.