Брайтън и Фулъм завършиха 0:0 в среща от 20-ия кръг

...

Брайтън и Фулъм не си помогнаха с нулево реми

Брайтън и Фулъм приключиха 0:0 в среща от 20-ия кръг на Висшата лига в конфликтът на дъното сред 18-ия и 17-ия в класирането.

Домакините имаха двете най-хубави благоприятни условия за попадение през първото полувреме, когато първо Леандро Тросар пропусна след изстрел от няколко метра, само че Алфонс Ареола се оправи, а няколко минути по-късно той отхвърли и Люис Дънк, който стреля с глава след положително центриране в пеналта.

След почивката двата тима не успяваха да основат нещо забавно пред двамата вратари. В 70-ата минута се даде най-хубавата опция за Брайтън през второто полувреме, когато след бързо осъществяване на фаул топката бе пратена към Нийл Мопе, който се оказа самичък против вратаря, само че неговият изстрел мина над вратата.

В последните минути домакините постановиха напън главно с центрирания в наказателното поле, които провокираха няколко грешки в отбрана на играчите на Скот Паркър, само че по този начин и не съумяха да доближат до гол.

Така "чайките събраха актив от 18 точки, до момента в който Фулъм остана с 13.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `