Браво, приятели! Благодаря ви. Това написа в социалната мрежа Facebook

...
Браво, приятели! Благодаря ви. Това написа в социалната мрежа Facebook
Коментари Харесай

Добри хора, браво! Събраха се много средства за красивата Марина, която има нужда от лечение

Браво, другари! Благодаря ви. Това написа в обществената мрежа Фейсбук ръководителят на Столичния общински съвет Георги Георгиев, видя Sofia24.bg . Причината за неговите думи е добрината на хората и бързината, с която са се събрали средства за красивата Маринка, за която ви писахме преди дни.



Представяме ви обявата на приятеля й Боян Валчев:

Здравейте!

Преди 4 дни разгласих пост по отношение на заболяването на приятелката ми Марина. Това, което се случи през тези 4 дни, е просто неповторимо!

През целия си живот не бях оставал без думи. До през днешния ден! Тази заран, когато ревизирах наличността на дарителската сметка на Марина в Банка ДСК, това се случи!

Благодарение на всеки един от Вас - дарил средства или споделил нашия зов, сега с изключение на заложените по предварителни фактури за лекуване 40000 евро, има събрани и спомагателни 25000 евро.

Т.е. Общата сума налична към този миг в дарителските сметки на Марина е 65000 евро!

Искам да изкажа голямата си признателност към всеки един, който е отделил от парите и времето си да помогне на идеята ни! Марина, аз и фамилиите ни ще сме постоянно признателни.

На хората, които не познаваме персонално - бъдете благословени, че проявявате съпричастност към неволите на непознати. Изисква се огромна доза алтруизъм за сходен акт на доброта.

На околните и познатите ни - Вие сте лъчът, който ни води в тази битка. Надявам се аз и Марина да сме почтени за вашето другарство! Винаги може да разчитате на нас!

Както и в първия пост загатнах, допустимо е началните 40000 евро да не стигнат за цялото лекуване и да се наложи в допълнение финансиране. Точно по тази причина новината за спомагателните средства е просто невероятна и обнадеждаваща, че Марина ще има на 100% опцията да се лекува!

Искам да е ясно, че живот и здраве, всички пари, които останат неусвоени след привършване на лекуването й, ще бъдат дарени за друга благотворителна идея!

Ако желаете да се включите в поддръжка на лекуването на Марина, бъдете сигурни - парите ще отидат по един или различен метод по предопределение!

Уикенда беше основана следната група - https://www.facebook.com/groups/1352380619017547. Целта на групата е да Ви осведомяваме за положението на Марина и да се качват документи - фактури, епикризи, платежни и прочие. Всеки, който демонстрира интерес, дано се причисли.

Искам да изкажа и персоналната си признателност на всеки предложил благотворителна идея. До тук имаме концепция за няколко благотворителни плана, като ще пущам спомагателна информация както в постове, по този начин и в групата, когато изясним концепциите.

Последно, преди края на този пост - веселя се, че 
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР