Бранителят на Берое Александър Василев сподели мнението си след успеха

...

Александър Василев: Не можахме да покажем футболните си качества днес

Бранителят на Берое Александър Василев показа мнението си след триумфа с 1:2 като посетител на Витоша (Бистрица). Василев похвали своите съотборници за показания темперамент в срещата и разяснява идната среща с ЦСКА-София в 13-ия кръг на ППЛ.  Витоша (Бистрица) - Берое @@@
“Не влязохме в мача по този начин, както би трябвало. Направихме една самостоятелна неточност. Искам да поздравя Милен Желев. На всеки се случва да направи самостоятелно неточност. Радващото е, че за повторно вкарваме гол в 90-ата минута. Имаме положителни футболисти и това е обикновено да се случва. Всички търсихме триумфа. Отборът на Витоша (Бистрица) излезе много стимулиран, което ни затрудни. Може би успеха е по-сладка по този начин. Предпочитам да вкараме няколко гола през първото полувреме. Да се надяваме, че няма да чакаме последните минути против ЦСКА. Те са добър тим и се борят да бъдат оптимално напред в класирането. Мисля, че мачът ще бъде отворен”, разяснява Василев. Първа лига 12 кръг, понеделник 22 октомври  Витоша (Бистрица) 1:2краен резулат  Берое