Борисов насмете полицейския шеф в Русе: 15-годишни да го бият, какъв авторитет е?
Бойко Борисов направи изострен коментар за водната рецесия. Той не пропусна да разкритикува и Любен Дилов, поради негов пост във Facebook.
„ Със Станката (б.р. Станислав Владимиров) станахме бойни приятели, както е съвременно в тяхната партия. Когато се решаваше ориста на Перник командировах там двама министри, с цел да видят какво е без вода и да свършат бързо работа и да се приберат. Когато отивахме със Станката на язовир „ Студена “ беше една локва, само че след ремонта на стената в края на лятото има 25 млн. литра.
Перник има голям ресурс.
В пречиствателните станции можеше да се снима филм на ужасите.
Вместо от западащ град, сега вилните зони са цялостни “, съобщи Борисов на регионалната академия на младежката организация на ГЕРБ в Кюстендил. Борисов даде обещание язовира и водопроводите в Кюстендил за идващите 2 години. Не е спряно да се прави.
Загубите на вода в Кюстендил е 70%.
„ Не съм виждал толкоз език на омразата, който се насажда сега. Политиката не е на живот и гибел. Сутринта ми прочетоха какво е написал Любен Дилов. Той има доста изострен и язвителен език. Но доста пъти ни е радвал и учудвал.
Осъждам неговия пост и се надявам, той да не го и мисли това. от ГЕРБ не може да излиза подобен пост “, разяснява още водачът на ГЕРБ, съобщи Блиц.
Пуснал го е в опитите си да бъде забавен. Аз съм предложил постоянно министри на вътрешните работи, които да са по опция най-дипломатичните - от Румяна Бъчварова до Даниел Митов. Полицията би трябвало да има своята предварителна защита, своето почитание. Тя с пердах не се построява. На всяко деяние има отговор, противопоставяне. Но тъкмо противоположното - предварителната защита.
Грешката в Русе - можеше единствено да изкаже съпричастност. И да каже - когато имаме всички обстоятелства и условия,да приказва. само че тъй като сутринта приказва регионалният шеф, след това кметът... И всеки описа своята версия. Това намирам грешката първична.
Какъв е престижът на шефа на полицията, откакто могат 15-20 годишни младежи да го бият. върху това също би трябвало да разсъждаваме. Помня в Банкя имаше един квартален, който като минеше, всичко се прибира. Никога не ни е бил, в никакъв случай не ни е пресирал. Но знаехме, че той съблюдава реда.
Превенцията на Министерство на вътрешните работи е силата на Министерство на вътрешните работи, не боят. От ГЕРБ не може да излизат такива постове! ", съобщи прочувствено Борисов.
И тъй като Дани през днешния ден има рожден ден, от най-хубавите ни борци е, в случай че разчитахме на пердах, и в Народното събрание от дълго време щяхме да вземем болшинството. Насилието в Щатите ескалира. Вижте мненията за това ликвидиране какви са.
Толкова хора пишат, че все едно това е радостно събитие - да разстреляш някого пред очите на жена му и децата, на обществено мероприятие. Затова Любен Дилов ме подразни толкоз. Не можах да допускам какво е написал ", добави той.




