Бой, провокации и червени картони имаше на дербито между Ювентус

...

Бой и три червени картона след Ювентус - Интер

Бой, провокации и червени картони имаше на дербито сред Ювентус и Интер. Първият дуел от полуфиналите в шампионата за Купата на Италия приключи при резултат 1:1 след късна драма. Куадрадо откри в 83-та минута, а Лукаку изравни от дузпа в последните секунди на дуела.
Прочетете още
След изравнителния гол от дузпа Лукаку стартира да предизвика почитателите на Ювентус дълготрайно и това му донесе втори жълт картон, откакто той получи преди този момент и жълт картон в 80-та минута. Белгийският нападател беше изпъден и пое към съблекалните.

Веднага след края на дуела обаче стартира всеобщо меле сред играчите и имаше замяна на удари. След всичко това бяха изгонени вратарят на Интер Самир Ханданович и голмайстора за Ювентус Хуан Куадрадо.

Очаква се съществени санкции от Италианската футболна федерация за тримата.

Реваншът е на 26 април в Милано, а през днешния ден ще се играе другия полуфинал сред Кремонензе и Фиорентина.
Източник: trafficnews.bg