Ботевград е блокиран и движението в участъка е адско! Причината

...
Ботевград е блокиран и движението в участъка е адско! Причината
Коментари Харесай

Катастрофа блокира Ботевград

Ботевград е блокиран и придвижването в сектора е адско! Причината е злополуката, която е станала тази заран, а при съдбовния случай починаха петима!

Навсякъде към региона е цялостно с полицията, а придвижването е отбито и минава през града, което в допълнение изнервя ситуацията.



" Който може, да заобикаля да се движи по този път ", поучават хората.

Според очевидци зверската злополука е станала поради навлизането на лек автомобил в насрещното, при което се е сблъскал с ТИР.

При поредна жестока покруса на пътя петима души починаха на пътния възел при Ботевград (път I-1).

Снимки: Агнес Методиева





Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР