Ботев /Враца/ завърши 2:2 срещу Арарат /Армения/ в последната си

...

Ботев /Враца/ стигна до 2:2 с Арарат /Армения/ в Кипър

" Ботев " /Враца/ приключи 2:2 против " Арарат " /Армения/ в последната си контрола в Кипър.
През първото полувреме играчите на Христо Янев направиха мощен мач и вкараха 2 попадения.
През втората част треньорът на врачани даде късмет в игра да влязат всички футболисти, които нямат здравословни проблеми, а " Арарат " съумя да стигне до равенството.
До почивката " Ботев " вкара 2 гола във вратата на арменския отбор. Първо се разписа Бубакар Траоре, който засече паралелен пас на Илкер Будинов. След това Траоре записа и асистенция. " Ботев " направи извънредно  бърза контраофанзива, която стартира от Диого Барбоса, който пусна към Траоре отляво, той подаде към Браян Переа и колумбиецът осъществя за 2:0.
На почивката Христо Янев направи много промени в състава. На терена се появи и Ласана Н'Диайе, който направи всекидневен дебют със зелената фланелка.
Арменците стигнаха до гол през втората част и понижиха на 1:2.
" Арарат " съумя да изравни в миг, в който " Ботев " беше с човек по-малко на терена. Мирослав Маринов получи тежък удар и дълго време му се оказваше лекарска помощ, която продължи и отвън терена. Така футболистите на " Арарат " направиха бърза контраофанзива и съумяха да изравнят, а Маринов бе сменен наложително от Митко Панов.

" Ботев ": Красимир Костов, Илкер Будинов, Мартин Христов, Меси Биатомусока, Браян Мендоса, Диого Барбоса, Марио Киконда, Стефан Велев, Спас Георгиев, Бубакар Траоре, Браян Переа (Любомир Василев, Мирослав Маринов, Ласана Н'Диайе, Едуардо Кунде, Мартин Ачков, Мартин Смоленски, Петко Ганев, Иван Нешков, Чавдар Ивайлов, Митко Панов, Пламен Петров)
Източник: bulnews.bg