Ботев /Враца/ завърши 1:1 в контролна среща срещу израелския Апоел

...

Ботев /Враца/ завърши реми в контрола срещу Апоел

" Ботев " /Враца/ приключи 1:1 в контролна среща против израелския " Апоел " /Петах Тиква/, която се игра в Правец. Мачът се игра в три елементи по 30 минути.
Дебют за " Ботев " направи новото попълнение Едуардо Кунде, а след травма в игра се върна Марко Мажуга.
В 6-ата минута Момчил Цветанов центрира, Браян Переа стреля с глава, само че изпрати топката над вратата. Малко по-късно шут на Генов бе избавен от вратаря и излезе в корнер.
В 13-ата минута Момчил Цветанов получи пас от Стефан Велев, шутира, само че в навън.
През втората третина " Ботев " означи попадението. Това стана в 44-ата минута, когато Даниел Генов подаде към Браян Переа, който шутира и вкара за 1:0. Преди това удар на Стефан Велев излезе в навън.
В 62-ата минута неточност в отбраната докара до състояние на израелския отбор, само че топката бе изпратена в навън.
В 70-ата минута гостите имаха още една добра допустимо, само че след удар в глава топката излезе в навън.
Минута по-късно " Ботев " можеше да означи втори гол. Марко Мажуга центрира, Жан-Пиер Да Силва стреля с глава, само че изпрати топката в навън.
16 минути преди края израелския отбор изравни, като се възползва от неточност в защитата на " Ботев ".

" Ботев ": Федерико Бариос, Браян Мендоса, Мартин Кавдански, Луис Фелипе, Момчил Цветанов, Диого Барбоса, Стефан Велев, Чавдар Ивайлов, Спас Георгиев, Браян Переа, Даниел Генов (Любомир Василев, Петър Кепов, Едуардо Кунде, Мартин Христов, Пламен Петров, Митко Панов, Иван Нешков, Красимир Тодоров, Жан-Пиер Да Силва, Марко Мажуга, Мирослав Маринов)
Източник: bulnews.bg