„Ботев“ /Враца/ завърши 1:1 срещу гръцкия „Аполон“ /Смирнис/ в последната

...

Ботев /Враца/ с равенство срещу гърци в Правец /снимки/

„ Ботев “ /Враца/ приключи 1:1 против гръцкия „ Аполон “ /Смирнис/ в последната инспекция преди старта в Първа лига, играна в Правец.
Така салдото на врачани в контролите е 3 победи, тъждество и 2 провали.
„ През първата част бяхме изрично по-добрият тим и поведохме с гол на Виктор Василев в 22 минута. Имахме още много благоприятни условия за попадение, а Краси Костов нямаше мотиви да се намесва.
Втората част бе равностойна на стадиона в Правец, като гърците бяха малко по-активни и стигнаха до тъждество в 85 минута “, оповестиха от клуба на домакините.
Врачани започнаха в състав:
Костов, Христов, Ничев, Гонсало, М. Николов Бауренски, Сержио, Тодоров, Василев, Бабунски и Маринов
След почивката влязоха още Дамянов, Миланов, А. Георгиев, Николов, Т. Георгиев, Гавов, С. Петков, Г. Николов, Желев и Радев.
Срещата заради контузии пропуснаха Ненов, Костадинов, Ивайлов, Митрев и Колев.
Източник: bulnews.bg