Ботев Враца завърши 1:1 при гостуването на Бдин Видин в

...

Бдин и Ботев завършиха 1:1 в юбилеен мач

Ботев Враца приключи 1:1 при гостуването на Бдин Видин в мач по случай празника за 100 години проведен футбол във Видин. Домакините от Видин означиха първи в 33-ата минута, когато прецизен бе Цветомир Тодоров.

Ботев изравни в 83-ата минута. Тогава Спас Георгиев центрира и намиращият се на проби нападател Мори Бамба означи от воле за 1:1. Бамба е на 21 години младеж на Рома, играл за португалския Лейшоеш. Титуляр започва и Александър Ганчев, който също кара експериментален интервал. Той идва от дублиращия тим на Лудогорец. Централният бранител има близо 100 мача във Втора лига, в които е отбелязал 2 гола.

Дебют за Ботев направиха и новите попълнения Бубакар Траоре, Марио Киконда и Луга Жунииор Джиле.
Източник: novsport.com