Ботев (Враца) записа осма поредна загуба в елита. У дома

...

Царско село с класика срещу Ботев във Враца

Ботев (Враца) записа осма поредна загуба в елита. У дома отборът на Антони Здравков преклони глава пред Царско село с 0:3 в мач от 19-ия кръг на efbet Лига.

По този метод, врачани са в зоната с изпадащи, заемащи 13-ото място с 15 точки.

Софийският тим пък се изкачи на 8-ото място с 21 пункта.

Попаденията за " царете " станаха дело на Коста, Лука и Димитър Костадинов.

Домакините завършиха мача с 10 индивида откакто през втората част за втори жълт картон бе изпъден Илия Миланов.

Срещата стартира с тотална доминация на Царско село.

В 12-ата минута, доста дълъг диагонален пас на Реян Даскалов доближи до Андерсон Коста, който овладя сред двама бранители и трансферира вратаря за 1:0.

В 23-ата минута, Керчев фаулира Панайотис Лука и съдията Занев бе хладнокръвен, отсъждайки дузпа. Зад бялата точка застана Панайотис Лука, който не сгреши за 2:0.

В 55-ата минута, втори жълт картон и надлежно червен получи Илия Миланов след нарушаване против Андерсон. Играчът на Ботев не стачкува и диретно отиде към съблекалните.

В 73-ата минута, Димитър Костадинов се разписа в трети следващ мач на " царете " откакто Логоа го откри в наказателното поле, той овладя, освободи се от няколко бранители и с левия крайник матира вратаря на домакините за 0:3.

До края на мача не се стигна до нищо рисково и по този начин срещата завърши с триумф на Царско село.

Източник: fakti.bg