Ботев Враца загуби с 2:3 от Монтана първата си контрола

...

Ботев загуби от Монтана

Ботев Враца загуби с 2:3 от Монтана първата си контрола по време на зимната подготовка.

Момчетата на Христо Янев направиха куп пропуски пред вратата на Монтана, а головете означиха Диого Барбоса и Марко Мажуга. И петте попадения паднаха през първото полувреме.

Футболистите от Монтана означиха гол в 9-ата минута, като след центриране от ъглов удар.

Ботев изравни в 14-ата минута, когато Диого Барбоса осъществя непосредствено от директен свободен удар.

В 20-ата минута резултатът стана 2:1 за Ботев. Бубакар Траоре пусна към Мирослав Маринов, който центрира паралелно и Марко Мажуга означи.

В 22-ата минута футболистите на Монтана съумяха да изравнят резултата, откакто остана непокрит човек в наказателното поле, който вкара второто попадение.

В 32-ата минута вотородивизионният отбор вкара и третото попадение в срещата.

БОТЕВ ВРАЦА: Красимир Костов, Браян Мендоса, Едуардо Кунде, Мартин Христов, Бубакар Траоре, Диого Барбоса, Спас Георгиев, Иван Нешков, Марко Мажуга, Мирослав Маринов, Браян Переа (Федерико Бариос, Любомир Василев, Митко Панов, Мартин Смоленски, Илкер Будинов, Петко Ганев, Меси Биатомусока, Даниел Генов, Пламен Петров, Красимир Тодоров, Иван Колев, Георги Страшимиров).